Mastodon

Hemibá: Az őszinteség teljes hiányát tartom a legnagyobb gondnak. // Hanta: Én is!

Nyilatkozott ma az Öreg a Nemzeti Sportnak, és azt kell mondjam, elképedtem, mint egy szakállas endékás úszólány az esküvői ruhaszalonban. Olyan tételmondatok sorjáznak benne, amiket egy normális világban még évek múlva is az ember fejéhez vágnának.
„Hemibá: Az őszinteség teljes hiányát tartom a legnagyobb gondnak. // Hanta: Én is!” bővebben

A két kép közé apró ellentmondást rejtettünk el. Találja meg mind!

GFH_0618
GFH június 18-án

Első kép: az Öreg viccelődik azon, hogy nem lesz nagy és stabil német főtámogatónk.
Második kép: igaza van, nem lett.

szponzor_0619
honvedfc.hu június 19-én

„A két kép közé apró ellentmondást rejtettünk el. Találja meg mind!” bővebben

Nem vagyok zsíragyú!

Akartam már korábban reagálni az Öreg legújabb blogbejegyzésére, de aztán teljesen más dolgom lett, és inkább csak magamban dúlta-fúltam. Mert kurvára megsértett. Egyszerűen nem képes felfogni, hogy a lelátón érvényesül az ún. kollektív felelősség elve. Vagyis nincs olyan, hogy szurkolók egy csoportja, hanem olyan van, hogy a Kispest szurkolói.

zsiragy
A google képkeresőjének első találata a „zsíragy” feltételre

Akartam már korábban reagálni az Öreg legújabb blogbejegyzésére, de aztán teljesen más dolgom lett, és inkább csak magamban dúltam-fúltam. Mert kurvára megsértett. Egyszerűen nem képes felfogni, hogy a lelátón érvényesül az ún. kollektív felelősség elve. Vagyis nincs olyan, hogy szurkolók egy csoportja, hanem olyan van, hogy a Kispest szurkolói.

„Nem vagyok zsíragyú!” bővebben