Mastodon

Valamit mondott Feczkó a tévében, azonban nem tudjuk, hogy mit (frissítés: már igen, viszont arról majd külön posztban, ha van értelme)

Frissítés: működik a videó!

Az elmúlt másfél évben Fórizs egyedül saját magát engedte bárkinek nyilatkozni a kötelezőket leszámítva. A meccsek utáni sajtótájékoztató és doorstep interjú kötelező, a tévés meccseken is vannak megszólalók, mert az is kötelező, valamiért úgy gondolják, hogy az ankét is kötelező, ilyenkor lehet jönni mellékszereplőnek Fórizs mellé, de ha mondjuk kikérnéd Kántor Kevint, amikor már a harmadik zseniális gólját rúgta és amúgy is remek történet az övé a svájci ötödből érkezve, vagy az edződet, amikor az NB II. utolsó helyéről pár hónap alatt az NB II. első helyére hozza fel a csapatot, akkor nem a válasz.

„Valamit mondott Feczkó a tévében, azonban nem tudjuk, hogy mit (frissítés: már igen, viszont arról majd külön posztban, ha van értelme)” bővebben

Technikai problémánk adódott, dolgozunk az elhárításán

„Technikai problémánk adódott, dolgozunk az elhárításán” bővebben

Annyira kicentizett a játékunk, hogy egyetlen hiba sem fér bele // plusz osztályozókönyv

Debrecen – Bp. Honvéd 1-1

Érthetetlen, hogy voltunk képtelenek megnyerni ezt a meccset. Vagy képesek nem megnyerni. A Loki konkrétan semmit sem mutatott az első hatvan-hetven percben, igaz, mi se mostuk fel velük a padlót, mégis, érezni lehetett melyik csapatban van inkább benne a gól.

  • persze, ha Kambernak végre szerencséje lenne – kapufa
  • persze, ha Moutari egyszer az életben, vagy kétszer – kapusba, mellé
  • persze, ha Kosicky nem véd akkorákat – védett
  • persze, ha Kassai befújja a közppályán Varga Aliji elleni faultját – nem fújta, lett is belőle helyezkedési hiba és egy kapott gól

és persze kontrapersze, ha Kassai befújja Kamber ütközését a tizenhatosunkon belül, akkor az összes persze csak akkor ért valamit, ha két persze bejött belőle, és vezetünk kettővel, mert pár perccel a vége előtt tiziből gólt kapni nem feltétlen egészséges az álmoskönyvek szerint.

„Annyira kicentizett a játékunk, hogy egyetlen hiba sem fér bele // plusz osztályozókönyv” bővebben