Mastodon

Klublicenc, közösségi média, adatvédelem

Mindent egyben poszt következik.

_bluesky

Mi az a bluesky?

Az #NB1 és az #NB2 jelenlegi mezőnyéből első körben négyen nem kaptak klublicencet a következő évre: ▪️ Mezőkövesd ▪️ BVSC ▪️ Haladás ▪️ Siófok

[image or embed]

— csakblog (@csakblog.bsky.social) Apr 24, 2024 at 7:54
„Klublicenc, közösségi média, adatvédelem” bővebben

Bobál, Holman, Kerezsi és Lőrinczy összefüggései

Ezúttal kivételesen ide posztoltunk egy csomó számot:

„Bobál, Holman, Kerezsi és Lőrinczy összefüggései” bővebben

Ritkán járunk errefelé, szóval lehetne mit ünnepelni (fel-ső-ház!), már ha történtetesen nem a Kispest lennénk

Honvéd – Pécs 4-0

  • a bajnokság során még soha nem voltunk ennyire messze a kieséstől: 9 pont.
  • utoljára ilyen előkelő helyen (8.) február 11-én álltunk, előtte pedig 2023. augusztus 19-én(!!!).
  • 29 fordulóból mindössze ötöt (5!) töltöttünk a 8. vagy jobb helyen.
  • #taps

Végre volt egy jó délutánunk. Ilyenkor kár, hogy se előre, se hátra, vagyis sehova nem tart se a csapat, se a klub. Viszont ha már ezt csináljuk, akkor úgy kellene, mint korábban évtizedeken át: az első osztályban, és nem a másodban.

Lőttünk egy négyest, lehetne minek örülni, de amíg NB II. van a feljutás reménye nélkül, addig egyszerűen nem tudok minek örülni. Méltatlan az egész. Kicsit olyan, mintha minden nap pontban délelőtt tízkor nekifutásból tökön rúgnának, és egyszer, egy napon nem. Tíz tizenötkor aztán persze mégis, viszont addig volt egy jó negyed órám, amíg elhittem, hogy ma talán nem.

„Ritkán járunk errefelé, szóval lehetne mit ünnepelni (fel-ső-ház!), már ha történtetesen nem a Kispest lennénk” bővebben