Klublicenc, közösségi média, adatvédelem
Mindent egyben poszt következik.
_bluesky
Mi az a bluesky?
„Klublicenc, közösségi média, adatvédelem” bővebbenAz #NB1 és az #NB2 jelenlegi mezőnyéből első körben négyen nem kaptak klublicencet a következő évre: ▪️ Mezőkövesd ▪️ BVSC ▪️ Haladás ▪️ Siófok
— csakblog (@csakblog.bsky.social) Apr 24, 2024 at 7:54
[image or embed]
Bobál, Holman, Kerezsi és Lőrinczy összefüggései
Ezúttal kivételesen ide posztoltunk egy csomó számot:
A napokban ülésezik az Elsőfokú Licencadó Bizottság
„Állítólag” nincs miért izgulnunk.
frissítés [16:00] // megvan! (via honvedfc.hu)

Ritkán járunk errefelé, szóval lehetne mit ünnepelni (fel-ső-ház!), már ha történtetesen nem a Kispest lennénk
Honvéd – Pécs 4-0
- a bajnokság során még soha nem voltunk ennyire messze a kieséstől: 9 pont.
- utoljára ilyen előkelő helyen (8.) február 11-én álltunk, előtte pedig 2023. augusztus 19-én(!!!).
- 29 fordulóból mindössze ötöt (5!) töltöttünk a 8. vagy jobb helyen.
- #taps
Végre volt egy jó délutánunk. Ilyenkor kár, hogy se előre, se hátra, vagyis sehova nem tart se a csapat, se a klub. Viszont ha már ezt csináljuk, akkor úgy kellene, mint korábban évtizedeken át: az első osztályban, és nem a másodban.
Lőttünk egy négyest, lehetne minek örülni, de amíg NB II. van a feljutás reménye nélkül, addig egyszerűen nem tudok minek örülni. Méltatlan az egész. Kicsit olyan, mintha minden nap pontban délelőtt tízkor nekifutásból tökön rúgnának, és egyszer, egy napon nem. Tíz tizenötkor aztán persze mégis, viszont addig volt egy jó negyed órám, amíg elhittem, hogy ma talán nem.
„Ritkán járunk errefelé, szóval lehetne mit ünnepelni (fel-ső-ház!), már ha történtetesen nem a Kispest lennénk” bővebben