Mastodon

A legújabb kispesti találmány: egy sportigazgató, aki nem szól bele a szakmai munkába

Ez az igazi nóvum, nem a hidegfúziós reaktor.

Feltételezni sem merem, hogy az Állami Sportmédia hazudott volna, hiszen az állami hírügynökségek sohasem hazudnak, amikor 2024. november 19-én a következőt írta:

(…) Fórizs Sándor, a Honvéd sportigazgatója úgy fogalmazott, a jövőben sem szól bele a szakmai munkába.

M4 Sport

Ehhez képest Fórizs ott vigyorgott a törökországi küldöttség csoportképének kellős közepén, és a minap mint sportigazgatót jelentették be a szurkolói ankét egyik lehetséges fellépőjeként.

Vagyis úgy nem szól bele, hogy közben egyre látványosabban tolja előre magát.

„A legújabb kispesti találmány: egy sportigazgató, aki nem szól bele a szakmai munkába” bővebben

Szerintetek megjelenik Fórizs az ankéton?

Feltéve, és amennyiben nem marad el valamiért az utolsó pillanatban.

A hétvégén elrajtol a Merkantil Bank Liga 2024-25-ös idényének tavaszi félszezonja. Csapatunk február 9-én a Budafoki MTE együttesével mérkőzik meg a Bozsik Arénában, ezt megelőzően azonban csütörtökön 18 órától szurkolói ankétot tart a klub a Lipták Grund Pubban.

Az eseményen az előzetes tervek szerint részt vesz a Honvéd ügyvezetője, Séllei Árpád, sportigazgatója, Fórizs Sándor, vezetőedzője, Feczkó Tamás és csapatkapitánya, Kesztyűs Barna.

via honvedfc.hu

Szerintetek?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

„Szerintetek megjelenik Fórizs az ankéton?” bővebben

A péntek is nagyüzem volt: játékos, edző, kölcsönadás

Csontos, Dúzs, Márton, Kamber, Lőrinczy, zárt kapu.

  1. Csontos Dominik (baloldali védő, belsővédő) érkezett a ZTE-től. (via honvedfc.hu, ztefc.hu)
  2. Kambert Márton István váltja pályaedzőként. (via honvedfc.hu)
  3. Dúzs Budafokra került kölcsöne. (via honvedc.hu)
  4. a mai edzőmeccs zárt kapus, stream nem lesz, szöveges tudósítás igen, és utólag valami videó is. (via honvedfc.hu)
  5. Lőrinczy Mezövesden. (via mezokovesdzsory.hu)
„A péntek is nagyüzem volt: játékos, edző, kölcsönadás” bővebben

Ne, ne, ne, bzmg, minden nap elvesztegetett, amíg nem rúgják ki Fórizst és Laczkót

A cél nem változott: Fórizsnak és Laczkónak mennie kell.

🙈 Szabó István: nem biztos.🙉 Feczkó Tamás: felmerült.🙊 Laczkó Zsolt: akár maradhat.

csakblog (@csakblog.bsky.social) 2024-12-11T07:54:20.361Z

A közszolgálati sporthírlap* arról ír, hogy Szabó István egyáltalán nem biztos, és ezért felmerült Feczkó mackó, valamint Laczkó esetleges maradása is. (A papíron közszolgálati az M4 Sport, az állami pedig a Nemzeti Sport, mert mindegy, tényleg minden mindegy, ez egy ilyen ország. Mindkettő az MTVA tulajdona.)

„Ne, ne, ne, bzmg, minden nap elvesztegetett, amíg nem rúgják ki Fórizst és Laczkót” bővebben

Ahogy a Nagy Ember mondta szerényen: győztünk!

Honvéd–Vasas 1–0

90 nap után újra győztes bajnoki labdarúgó mérkőzést játszott az első számú felnőtt férfi csapatunk a Nemzeti Bajnokság másodosztályában. November vége ellenére kellemes labdarúgóidő, a mérkőzés rangjához méltó nézőszám, vezette Antal Péter.

Valahogy így lehetne összefoglalni, mert azon kívül, hogy valóban győztünk, a mérkőzésen nem igazán történt semmi.

„Ahogy a Nagy Ember mondta szerényen: győztünk!” bővebben