- a csapat ma megkezdi a felkészülést,
- az Öreg pedig a tévés szerepléseit. A Reggeli Startban a következőkről beszélt:
- a cél maradt a nemzetközi szereplés elérése.
- az utánpótlásközpontnál is elkezdődik az építkezés (vagyis még nem kezdődött el).
- egyelőre nem biztos, hogy ősszel elkezdődik a stadion építése, így még az albérletről sem tudunk semmit. FONTOS, hogy nem csak budapesti lehetőségekről van szó, mert fontos a bérleti díj mértéke.
- „a magyar élvonalbeli játékvezetés színvonala nagyon magas” (Szabót, Kassait, Solymosit, Vad II-t külön kiemelte, valamint támogatná a Fradi ötletét, hogy egy-két bíróról klubok le tudjanak iratkozni.)
- két játékos távozik, és valószínűleg két játékos jön, ami még a héten eldől minden valószínűség szerint. Gyengülni nem fogunk, tehát tippelni ér! (Mellékmondatban elhangzik, hogy a két játékost „eladjuk”.)
- Lanzafame kb. érinthetetlen, ahhoz nagyon komoly ajánlatnak kéne jönnie.
- Kemenes nem jön vissza, az akadémiáról viszont jönnek fel néhányan. Schön Szabolcs a Honvéd részéről mehet az Ajaxba, a szerződés itthoni részről már alá van írva.
- külföldi edzőtábort nem tervezünk, kivéve ha borzalmasan hideg lesz (a hőmérséklet jelenleg Budapesten: -9 celsius, az elkövetkező egy-két hétben pedig úgy néz ki tartósan fagypont körül alakul. Mondjuk tél van.).
- abban egyetértünk, hogy a tavasz első három-négy meccse után eldől, hogy mennyi esélyünk van a komolyabb eredményekre év végén.
- az egyik távozó úgy néz ki meg is van: Botka @ Fradi
Címke: George F. Hemingway
Napikispest 2016.12.14.
Hemingway, Tállai, ilyesmik.
- Megint blogolt az Öreg, vélhetően idén utoljára, mert a végén boldog új évet kíván. Benne:
- Mezőkövesd
- Csak akkor megy valaki, ha valóban jó pénzt adnának érte.
- satöbbi
- Bedurrantottuk a megszokott játékoskeringős posztot, elérhető a fejlécben.
- Ja, és van egy jó Tállai Andrásunk is egyenesen Mezőkövesdről. Illetve a parlamentből: Magyar Rádió, hangtár, a 11:47-esre kell kattintani.
Hahó, ma videócseten válaszol az Öreg a kérdésekre!
Háromtól mindenki tapadjon a képernyőre!
A kérdéseiteket itt rakhatjátok fel 14 és 15 óra között, majd jönnek utána a válaszok egészen 16-ig.
ONLINE CHAT GEORGE F. HEMINGWAYJEL
Látogatóink egy órán keresztül tehetik fel kérdéseiket honlapunkon, klubunk tulajdonosának. Kérjük a kérdéseket minél tömörebben, lényegre törőbben fogalmazzák meg ezzel elősegítve, hogy minél több látogató kaphasson választ.
Napikispest 2016.11.23.
- Szöllősi György // „kinevezését” a Nemzeti Sport élére gondosan elhallgattuk, de aki kíváncsi rá, annak mondjuk, hogy reggel volt a DigiSport Reggeli Startjában. Videó a poszt végén, lehet önsanyargatni. (Még mi sem mertük megnézni.)
- Prosser Pici // a csakfoci lengyel lehetőségről pletyizik :(
- Baráth Botit // műtik. Visszatérés: jövőre.
- Az Öreg blogolt // és elárulja, hogy 2012-ig lehetett leiratkozni bírókról, amíg egy elnökségi tag meg nem fúrta az MLSZ-ben. Szóval ennyit a városi legendákról, és azt küldenek sporinak, akit akarnak.
- Egyébként Kassai a hétvégén „pihen„.
Az Öreg egyre durvábbakat blogol, lassan érdemesebb lesz őt olvasni, mint minket
Végre megnyertünk egy olyan mérkőzést az OTP Bank Ligában, amelyet nem szoktunk megnyerni. Szombaton 2:0-ra hoztuk a Diósgyőr elleni összecsapást, és ezzel az eredménnyel továbbra is a négyes élbolyban maradtunk. A mérkőzés előtt jobban izgultam, mint az úgynevezett „nehéz” mérkőzések előtt, mert a diósgyőrihez hasonló mérkőzéseket, amelyek a papírforma alapján a Honvédnak állnak, és amelyek segíthetnének minket szezonbeli céljaink eléréséhez, eddig elveszítettük. Szombaton viszont máshogy történt.
„Az Öreg egyre durvábbakat blogol, lassan érdemesebb lesz őt olvasni, mint minket” bővebben