Mastodon

Napikispest 2017.01.09.

  • a csapat ma megkezdi a felkészülést,
  • az Öreg pedig a tévés szerepléseit. A Reggeli Startban a következőkről beszélt:
    • a cél maradt a nemzetközi szereplés elérése.
    • az utánpótlásközpontnál is elkezdődik az építkezés (vagyis még nem kezdődött el).
    • egyelőre nem biztos, hogy ősszel elkezdődik a stadion építése, így még az albérletről sem tudunk semmit. FONTOS, hogy nem csak budapesti lehetőségekről van szó, mert fontos a bérleti díj mértéke.
    • „a magyar élvonalbeli játékvezetés színvonala nagyon magas” (Szabót, Kassait, Solymosit, Vad II-t külön kiemelte, valamint támogatná a Fradi ötletét, hogy egy-két bíróról klubok le tudjanak iratkozni.)
    • két játékos távozik, és valószínűleg két játékos jön, ami még a héten eldől minden valószínűség szerint. Gyengülni nem fogunk, tehát tippelni ér! (Mellékmondatban elhangzik, hogy a két játékost „eladjuk”.)
    • Lanzafame kb. érinthetetlen, ahhoz nagyon komoly ajánlatnak kéne jönnie.
    • Kemenes nem jön vissza, az akadémiáról viszont jönnek fel néhányan. Schön Szabolcs a Honvéd részéről mehet az Ajaxba, a szerződés itthoni részről már alá van írva.
    • külföldi edzőtábort nem tervezünk, kivéve ha borzalmasan hideg lesz (a hőmérséklet jelenleg Budapesten: -9 celsius, az elkövetkező egy-két hétben pedig úgy néz ki tartósan fagypont körül alakul. Mondjuk tél van.).
    • abban egyetértünk, hogy a tavasz első három-négy meccse után eldől, hogy mennyi esélyünk van a komolyabb eredményekre év végén.
  • az egyik távozó úgy néz ki meg is van: Botka @ Fradi

„Napikispest 2017.01.09.” bővebben

Napikispest 2016.12.14.

Hemingway, Tállai, ilyesmik.

  • Megint blogolt az Öreg, vélhetően idén utoljára, mert a végén boldog új évet kíván. Benne:
    • Mezőkövesd
    • Csak akkor megy valaki, ha valóban jó pénzt adnának érte.
    • satöbbi
  • Bedurrantottuk a megszokott játékoskeringős posztot, elérhető a fejlécben.
  • Ja, és van egy jó Tállai Andrásunk is egyenesen Mezőkövesdről. Illetve a parlamentből: Magyar Rádió, hangtár, a 11:47-esre kell kattintani.

Hahó, ma videócseten válaszol az Öreg a kérdésekre!

Háromtól mindenki tapadjon a képernyőre!

A kérdéseiteket itt rakhatjátok fel 14 és 15 óra között, majd jönnek utána a válaszok egészen 16-ig.

ONLINE CHAT GEORGE F. HEMINGWAYJEL

Látogatóink egy órán keresztül tehetik fel kérdéseiket honlapunkon, klubunk tulajdonosának. Kérjük a kérdéseket minél tömörebben, lényegre törőbben fogalmazzák meg ezzel elősegítve, hogy minél több látogató kaphasson választ.

Napikispest 2016.11.23.

  • Szöllősi György // „kinevezését” a Nemzeti Sport élére gondosan elhallgattuk, de aki kíváncsi rá, annak mondjuk, hogy reggel volt a DigiSport Reggeli Startjában. Videó a poszt végén, lehet önsanyargatni. (Még mi sem mertük megnézni.)
  • Prosser Pici // a csakfoci lengyel lehetőségről pletyizik :(
  • Baráth Botit // műtik. Visszatérés: jövőre.
  • Az Öreg blogolt // és elárulja, hogy 2012-ig lehetett leiratkozni bírókról, amíg egy elnökségi tag meg nem fúrta az MLSZ-ben. Szóval ennyit a városi legendákról, és azt küldenek sporinak, akit akarnak.
    • Egyébként Kassai a hétvégén „pihen„.

„Napikispest 2016.11.23.” bővebben

Az Öreg egyre durvábbakat blogol, lassan érdemesebb lesz őt olvasni, mint minket

Végre megnyertünk egy olyan mérkőzést az OTP Bank Ligában, amelyet nem szoktunk megnyerni. Szombaton 2:0-ra hoztuk a Diósgyőr elleni összecsapást, és ezzel az eredménnyel továbbra is a négyes élbolyban maradtunk. A mérkőzés előtt jobban izgultam, mint az úgynevezett „nehéz” mérkőzések előtt, mert a diósgyőrihez hasonló mérkőzéseket, amelyek a papírforma alapján a Honvédnak állnak, és amelyek segíthetnének minket szezonbeli céljaink eléréséhez, eddig elveszítettük. Szombaton viszont máshogy történt.

„Az Öreg egyre durvábbakat blogol, lassan érdemesebb lesz őt olvasni, mint minket” bővebben