Awwww, nincsenek szavak
Illetve de: aaaargh!
Mastodon
mert célunk csak egy van
Illetve de: aaaargh!
TAO // eddig 658 milliárd forint pattant el TAO-ra – írja a 24.hu. Számmal kiírva: 658 000 000 000, csirkefarhátban pedig: (179 ft/kg-al számolva) 3 675 977 653 kg, azaz 3 675 978 tonna, ami 10 millió magyarra számolva fejenként 368 kiló. A TAO 2011 óta eltelt éveire vetítve pedig egy életre megutálta volna a lakosság a csirkét, ha ennyit meg kellett volna ennie belőle. (Mekkora demagógia, veregetem is bőszen a vállam.)
vákuumtechnológiás antigravitációs futópad // ha már TAO, Felcsúton még a NASA-technológiára is futja belőle. És nem az adó egy százalékokból.
Hemingway jó üzletet kötött // a Honvéd eladásával – írja a qubit. Semmi új információ, de vannak benne szép grafikonok.
Honvéd – Fradi // csak klubkártyával lehet jegyet venni még személyesen is! Figyeljen oda, akinek nincs, mert könnyen kígyózó sorok lehetnek a klubkártyás pénztárnál a meccs kezdése előtt.
klublicenc // elsőfokon megvan a nemzetközi licencünk a következő idényre. (via MLSZ)
„Napikispest 2019.04.25.” bővebbenA vajszínű öltönytől a taxis bőrkabátig.
Érdemes megfigyelni, hogy még mindig többes szám első személyben beszél a Honvédról. Szurkolónk lett. Ha mást nem, azt elértük, hogy eggyel többen lettünk.
„Hemingway búcsúvlogja” bővebbenSajtóközlemény.
A Metalcom csoporthoz tartozó befektetőcég, a Reditus Equity Zrt. vásárolta meg a Honvéd Futball Club Kft. 100%-os üzletrészét a Quinex America LLC-től, a The Hemingway Group leányvállalatától. Az új tulajdonosok az utánpótlásképzés további fejlesztése mellett, az európai kupaszereplést biztosító helyezés elérését tűzték ki célul úgy, hogy közben a klub kiegyensúlyozott és nyereséges gazdálkodása fennmaradjon.
„Új tulajdonos a Honvédnál” bővebbenBp. Honvéd – Videoton @ Hungária, 19:30
Péntek este fél kilenckor adta hírül a Közmédia (szigorúan nagy K-val!), hogy az Öreg eladta a klubot a metALCOM Zrt.-hez közeli cégcsoportnak. Ha a Közmédia úgy tudja, akkor annak úgy is kell lennie. Sok mindenben tévednek, de a NER-hez nagyon értenek, és ha vesznek minket, annak nagy valószínűséggel NER-nek kell lennie.
Gondolom azért nincs bejelentés, hogy ne zavarjuk össze a fejeket a nagyon fontos Videoton elleni mérkőzés előtt. Vagy valami ilyesmi bla-bla.
Mivel az adásvétel nincs megerősítve, így ez a poszt sem lesz több, mint egy játék a lehetőségekkel.
„Eljött értünk is a nagy fekete Volga” bővebben