Mastodon

Kezdem elveszíteni a kapcsolatom az új magyar futball alternatív valóságával

Vagy lehet, én vagyok az alternatív valóság?

Pár éve még elképzelhetetlen volt, hogy egy magát Kispest-szurkolónak tartó ember magára vegyen bármit, amit a Szöllősi-féle Puskas.com cég gyártott, forgalmaz, amihez egyáltalán köze van.

Egyszerűen mert egy kispesti nem legitimálhatja semmilyen formában azt a történést, hogy néhány gátlástalan alak egyszerűen einstandolja az itthon kizárólag a Kispesthez (és a Honvédhoz) köthető Puskást. Nemhogy magán viselje, és boldogan tapsikoljon benne az Új Magyar Futball egyik plázájában. (Hálásak vagyunk, miniszterelnök úr!)

„Kezdem elveszíteni a kapcsolatom az új magyar futball alternatív valóságával” bővebben

Kerezsi: négyből három

Honvéd – Mezőkövesd osztályozókönyv

Legalább a fiatalok játszottak, és nem Ennineket, Dokákat, meg Plakushchenkókat kellett nézni – és gyűlölni.*

És nem is feltétlen őket, mert nem tehetnek arról, hogy ennyit tudnak, nem lehet mindenkis szívsebész, vagy Einstein, kellenek a világ egyensúlyához rossz labdarúgók is. Azt viszont lehet gyűlölni, aki idehozta ezeket, aki gazdagodott ezeken, akit nem érdekelt, hogy ilyenekből fog állni a keretünk, és azokat, akik játszatták őket.

És akkor a lazsáló, szarokbele trógerekről még nem is beszéltünk. Ők tudnának futballozni, ha akarnának, csak éppen nem akarnak.

//* amúgy nektek nem tűnik úgy, hogy a klub próbálja gyorsan és csendben eltakarítani azokat az arcokat, akire dühösek lehetünk az idény miatt? Nem feltétlen jelentenek be mindent, de például Mitrovicot, Kepciját és Dochertyt igen, Ennin kiderült, Doka és Plakushchenko erős tipp, és még a nehezen értelmezhető pozíciót/pozíciókat betöltő Nagy László neve és portréja is eltűnt a honvedfc.hu-ról .

„Kerezsi: négyből három” bővebben

Talán még számít valamit: Felcsút, szombat este nyolc

Kijött az utolsó forduló menetrendje.

Az MLSZ Versenybizottsága, az eddigi gyakorlatnak megfelelően, a mérkőzéseket közvetítő MTVA kéréseit is figyelembe véve tűzte ki a kezdési időpontokat.

via MLSZ

Jegyinfó hamarosan.

„Talán még számít valamit: Felcsút, szombat este nyolc” bővebben

Mint patkányok a süllyedő hajóról

Docherty és Kepcija: viszlát.

Sportigazgatónkkal együtt Ivan Kepcija szakmai tanácsadó sem folytatja a munkát Kispesten

Távozik a Budapest Honvéd FC együttesétől Chris Docherty sportigazgató és Ivan Kepcija szakmai tanácsadó. A skót és a horvát sportvezető a 2021/2022-es szezont követően érkezett Kispestre, s egy esztendőn keresztül dolgoztak klubunknál.

További pályafutásukhoz sok sikert kívánunk!

írja a honvedfc.hu

Kezdődik.

Azért ne legyenek órási reményeink: a valódi felelősök sosem fogják vállalni a valódi felelősséget, és még abban is biztosak lehetünk, hogy a valódi felelősök a megnevezéséig sem jutnak majd el.

„Mint patkányok a süllyedő hajóról” bővebben

B*sszátok meg!

Honvéd – Mezőkövesd 2-3

De komolyan: b*sszátok meg!

Meccs után többen is kérdezték, mi lesz a poszt címe? Akkor még úgy volt, poszt sem lesz, csak egy hangos b*sszátok meg!, mert minek? Tényleg minek?

Egy nyamvadék, a kiesés elől menekülő Mezőkövesdet nem sikerült ebben az idényben egyszer sem megverni, és amikor nagyon fontos lett volna, akkor hazai pályán, teltház előtt kikaptunk tőlük. A másik kiesőjelölttől, a Videotontól egyenesen háromszor kaptunk ki, talán mindhárom edzőjüktől egyszer-egyszer. Ezek után mit akarunk?

„B*sszátok meg!” bővebben