Mastodon

A kronológia arra enged következtetni, hogy Zsótér

A Budapest Honvéd FC számára kiemelten fontos, hogy az első csapat továbbra is az OTP Bank Liga mezőnyében szerepeljen, emellett viszont nagy hangsúlyt fektetünk arra is, hogy professzionális, a klub céljai és értékei iránt elkötelezett közösséget építsünk a pályán és azon kívül is, és ehhez kell megtalálnunk a megfelelő karaktereket. Aki ezt figyelmen kívül hagyja, aki nem képes profiként dolgozni a céljainkért, aki nem tiszteli a klubot, annak nincs helye a csapatban.

Senki sem lehet fontosabb, mint a klub.

írta szó szerint a Honvéd. Az utolsó mondat félkövérrel, bordóval (#B8312F) kiemelve. A bejegyzés címe: A klub mindenek felett, a lead pedig: Közlemény.

Valamikor tegnap dél körül került fel az anyag a számítógépes világhálóra, és azóta megy a tippelgetés, hogy nagyjából mit jelenthet.

„A kronológia arra enged következtetni, hogy Zsótér” bővebben

Azt sejtettük, hogy Kocsis ellen sok sárgát adnak, de ennyit tippelni sem mertünk

Csak egy mondat: Kocsis elleni szabálytalanságért kilenc sárgát adtak eddig, ami azt jelenti, hogy 118 percenként egyet. Plusz volt még egy kakaskodása is a várdai Asanival, amiért mindketten lapot kaptak.

A további sorrend:

  1. Kocsis 9 (+1 kakaskodásért)
  2. Bocskay 5 (+1), Domingues 5, Gomis 5
  3. Doka 4 (+2), Zsótér 4
  4. Ennin 2, Kerezsi, 2
  5. Cirkovic 1 (+1), Lukic 1, Mitrovic 1, Plakushchenko 1, Samperio 1, Szappanos 1, Tamás 1, Traoré 1
„Azt sejtettük, hogy Kocsis ellen sok sárgát adnak, de ennyit tippelni sem mertünk” bővebben

Minden azon múlik, hogy Domingues meddig, és Kocsis Dominik mikor, miközben Lukic mostanában hozza az állandóságot

Azt nem is merjük remélni, hogy egyszerre működjenek.

Lement két teljes kör a bajnokságból, itt az ideje, hogy kicsit ránézzünk a játékoskeretre.

Tavasszal egyértelművé tette Klafuric mester, hogy 3-4-3-as (5-2-3-as, 5-4-1-es, mindegy) felállásban gondolkodik, mert amikor körbenézett az öltözőben szinte csak szélsőket és belsővédőket látott. Ebből lett hétvégére Samperio úgy jobbhátvéd, hogy vele együtt négy szélsőnk volt fent a pályán. Helyet kell neki csinálni. A padon közben Átrok, Benczenleitner, Doka, Ennin, Jonsson és a téli edzőmeccseken balhátvédet/szélsőt is játszó Eördögh. Nem sok variációs lehetőség, pláne, ha azt nézed, hogy középre Mitrovic, Plakushchenko, a tartósan sérült Zsótér, Gomis és a most visszatért Bocskay maradt, valamint a pofátlanul fiatal Keresztes Noel.

Ebből kell kihozni a legtöbbet. Lássuk, mit sikerült.

(Az adatok ömlesztettek, tartalmazzák Courts 12 meccsét, Klafuric 4 őszi és 6 tavaszi meccsét is.)

„Minden azon múlik, hogy Domingues meddig, és Kocsis Dominik mikor, miközben Lukic mostanában hozza az állandóságot” bővebben

Egy duplázással könnyen be lehet húzni az osztályozókönyvet

Gyakrabban kéne.

Mostanában nagyon ritka, hogy egy játékos kettő pont fölé merészkedjen. Tavasszal például eddig csak Dominguesnek sikerült, és ehhez kettőt kellett rúgnia Kecskeméten. Ahogy most Prengának is a Felcsút ellen:

  1. Prenga 2,42 – először első, és érdekesség, az utolsó négy meccsen vagy utolsó, vagy utolsó előtti volt a szavazatok alapján.
  2. Lukic 1,13 – úgy látszik visszatért a kedve, a tavaszi hat meccsen ez a negyedik dobogója, miközben ősszel mindössze egyszer fért fel rá.
  3. Dúzs 0,79 – támogató szavazatokkal.
„Egy duplázással könnyen be lehet húzni az osztályozókönyvet” bővebben