Mastodon

Több, mint másfél nap alatt a Honvéd meg sem próbálta lekommunikálni újkori története egyik leggyengébb edzői teljesítményét

Csapataink harcban állnak, mindenki a helyén, ILYEN MÉG EGYSZER NEM TÖRTÉNHET MEG!

Mióta várunk Horváth és Kun lemondására:

[easy_countdowner name=”feri_out” theme=”default” animation=”smooth” end_date=”2021-11-06″ end_time=”18:48:00″ day_label=”nap” hour_label=”óra” minute_label=”perc” second_label=”másodperc” day_color=”#60686F” hour_color=”#60686F” minute_color=”#60686F” second_color=”#60686F” circle_bg_color=”#E2E2E2″]

Az idei, gyengének is csak némi jószándékkal nevezhető teljesítménybe nincs edző a Honvéd történetében, aki ne bukott volna bele. A modern korban pedig pláne.

Olyat azért találunk, aki indokolatlanul sokáig húzta (Sisa), és olyat is, akit tényleg a körülmények áldozata (Dolcetti), azonban olyat is, aki Horváthnál jelentősen jobb mérleggel repült (EvdM, Supka, vagy akár Sannino), mert vagy alulteljesített a rábízott csapattal, vagy pedig nem vele képzelték el a jövőt.

Mármint azt a jövőt, amit most élünk. És valóban, Supka erre a teljesítményre tényleg alkalmatlannak tűnt.

„Több, mint másfél nap alatt a Honvéd meg sem próbálta lekommunikálni újkori története egyik leggyengébb edzői teljesítményét” bővebben

Ebben a posztban közepesen vörös fejjel küldöm el a Honvédot a jó büdös francba

Zalgiris Vilnius – Bp. Honvéd 1-1

A meccset akár hagyhatjuk is, mindenki látta, akinek pedig volt valami jobb programja, azt most kicsit irigyeljük. Legyen elég annyi, hogy ez a Vilnius alsóházas lenne az NB I-ben, mi viszont még nagyon nem vagyunk kész, és egy valószínűleg először és utoljára látott felállással, sőt, kerettel mentünk neki a meccsnek. Ha nem lesz belőle fogpiszkáló, mint a viccben, akkor szeptember magasságában nagyjából egy hármast gurítanánk nekik, azonban egyelőre július közepe van.

Ami mellett viszont nem lehet elmenni szó nélkül, az a szurkolókkal való kitolás maxra pörgetése. Inkább erről írnánk, maradjon meg az utókornak.

„Ebben a posztban közepesen vörös fejjel küldöm el a Honvédot a jó büdös francba” bővebben

Napikispest 2019.04.01.

végtelen történet // ismét bedobtak egy nevet, hogy ki venné meg a klubot. Természetesen erősen NER-bázisú cégről van szó, és természetesen senki semmit nem erősített meg. Az új név: a metALCOM Zrt., egy távközlési technikával foglalkozó vállalat, amely évi 6,5 milliárd forintért üzemelteti a Magyarország szerb határán felhúzott kerítést. (via rangadó, NSO)

megjegyzem // nemrég már volt egy olyan pletyka, hogy nem a kerítés egyik üzemeltetője, hanem a kerítés egyik építője venné át a klubot. a korábbi vevőjelöltek listáját itt próbáltuk meg összegyűjteni.

bónuszvicc // a Honvéd volt az első klub, amelyik elbontotta a szurkolókat a pályától elválasztó kerítést.

új arculat // megújúl a klub arculata. Szerintem menő lett, ráadásul, ha jól éretm, akkor a #csakakispest taget is szeretnék megerősíteni, ami sosem baj, ha a közösségi médiában is rendet szeretnénk vágni. (via honvedfc.hu)

„Napikispest 2019.04.01.” bővebben

Lehet, hogy én vagyok az értetlen, a hülye, a mittudomén, de ez tényleg micsoda?

December 30., 11:06, a Budapest Honvéd Facebook-oldala

Hogy már megint mi a bajom?

„Lehet, hogy én vagyok az értetlen, a hülye, a mittudomén, de ez tényleg micsoda?” bővebben

Bohózatba fulladt és elmarad a BL-főpróba

Annyira, de annyira Kispest az egész történet

Eredetileg egy később kijelölendő helyszínen egy később kijelölendő ellenféllel játszottunk volna július 5-én, amiből végül lett július 4. és a román egybe feljutó, amúgy Bükön edzőtáborozó Sepsi OSK – Bükön.

Ez a verzió egészen sokáig tartotta magát, majd a Honvéd szombat este bejelentette, hogy a meccs Felcsúton lesz, majd vasárnap azt, hogy nem lesz meccs.

Vajon mi történhetett?

„Bohózatba fulladt és elmarad a BL-főpróba” bővebben