Mastodon

Napikispest 2021.03.09.

Semmi érdekes.

  • új Bozsik // semmi infó a tesztmeccsről. Az egyetlen, Honvédhoz köthető hazai tétmeccs, a fakó Szekszárd elleni meccse kedd reggel még mindig az akadémiára van kiírva.
frissítés // a Honvéd oldalán fél 11 körül megjelent anyag szerint is az Akadémián lesz a vasárnapi meccs. Kezdek elveszni a különböző valóságok hálójában.
  • mindenféle adósságok //
    • osztályozóköny // legalább két eredménnyel lógok. Bár a Kisvárda elleniről lehet, nem hirdetek eredményt, mert annyira kevés válasz érkezett be. Gondolom mert elkeseredettek, dühösek, mindenféle hangulatállapotúak az emberek.
    • idénytipp // még a Fradi és a Felcsút között gyűjtöttük be a harmadik kör válaszait, amit aztán nem volt időnk se feldolgozni, se publikálni.
    • petíció az idei piros-fekete mez ellen // kéne csinálni.

legalább lesz időm végre átköltözni az Evernoteból a Bearbe. bár, amilyen szörnyű az Evernoteból exportálni, simán el fog húzódni pár napig a művelet.

Napikispest 2021.03.01.

[10:15] hétközi forduló // ne feledjétek, holnap, vagyis kedden fél hattól játszunk az MTK-val hazait a Hungárián. Mindegy, hosszú, a lényeg, hogy a Hungárián. (Emiatt posztot sem ígérünk, mert nekünk is hajtás van, nem csak a csapatnak.)

[10:15] üvegzseb // frissült a közösségi adományokkal elszámoló oldalunk a februári adatokkal.

[10:30] piros-fekete mez // többször is jeleztük, hogy el kéne végre engedni. Mutatom miért:

mezmérkőzéspontppm
piros-fekete1590,6
fehér8162
ppm: pont per meccs
„Napikispest 2021.03.01.” bővebben

Napikispest 2021.02.26.

[7:00] fegyelmi bizottság // Klemenz és Tujvel is egy-egy meccs eltiltást kapott az MK-ban. (via mlsz fb)

[7:00] fegyelmi bizottság // felfüggesztem a felfüggesztéseket az oldalon. Volt pár a múlt hét után. (via gépház)

[7:00] kontent // lesz ma idénytipp (10:00), mert hétvégén kezdődik a bajnokság harmadik köre, valamint lesz fordulókibeszélő is (16:00), mert este Diósgyőr-Kövesddel elrajtol a forduló.

[7:30] Batik esése // többen is elküldtétek a Honvéd videóját Egerszegről, aminek a végén látszik Batik esése. Ebből a szögből nézve kicsit más, simán fújható faultnak tűnik.

Tudom, hogy sokatoknak nincs Facebookja, és kimaradnátok valami _igazán fontosból, ezért elkértem a Honvédtól a kérdéses jelenet videóját. (a Bp. Honvéd engedélyével)

[7:30] stadionmizéria // egy hónapon belül kerültünk az új Bozsik első ismert és tutifix meccséhez, a román-német U21-es Eb-csoportmeccshez.

  • az első meccs // már tuti nem az MTK-Fradi női bajnoki lesz. Az MTK bejelentette, hogy a meccset mégis a Hungárián rendezik meg. (via mtkhungaria.hu)

Napikispest 2021.02.22.

Osztályozókönyv, stadionmizéria, edzőrajtok, Lovric, Gazdag

[8:30] osztályozókönyv // apró elmaradásban vagyunk, azonban most mindent pótlunk:

  • Mezőkövesd // Tujvel, Bardea, Batik, Klemenz, Szendrei
    • amióta // van osztályozókönyvünk, először fordult elő, hogy egyetlen bajnokunk se végzett az első ötben!
  • Budafok // Tujvel, Batik, Gazdag, Bőle, Hidi
  • FTC // Batik, Gazdag, Lovric, Nagy G., Zsótér
  • összetett // a szokott helyen.
„Napikispest 2021.02.22.” bővebben

Napikispest 2021.02.18.

  • [6:30] Horváth Feri // ahogy az várható volt saját stábbal fog dolgozni., és a nevek se jelentenek semmiféle meglepetést: a pályaedző Szamosi Tamás, a kapusedző Borsos Vilmos lesz. (via honvedfc.hu) Mindkettőjüknek van kispesti kötődése: Szamosi itt nevelkedett és évek óta az öregfiúkban játszik (bónusz, ugye, a szinte kötelező kispálya Dunakeszin), Borsos* pedig dolgozott már nálunk a nem éppen szépemlékű 2002/2003-as szezonban Duró Józsi stábjában.
    • *_ a neve akár meglepetés is lehetne, hiszen Dunakeszin Tóth Iván, a korábbi kapusedzőnk védett akkoriban. Borsos Balmazújvárosban és a Haladásnál is együtt dolgozott Horváthtal.
„Napikispest 2021.02.18.” bővebben