A legutóbbi változások:
- Bobálnak lejárt a szerződése – távozott. (via honvedfc)
- Ene – aláírt. (via honvedfc)
- Holman – hosszabbított (via honvedfc)
Mastodon
mert célunk csak egy van
Bobál távozott, Ene érkezett, Holman marad.
A legutóbbi változások:
Ene, Steaua
Ene is aláírt // (via honvedfc)
Az xG az új xD.
Játsszuk el, hogy nem olvastátok a poszt címét és a leadet, és a következő idézetet ennek tükrében értelmezzétek:
Kvalitásairól sokat elmond az, hogy az előző idényben a várható gólok (xG) tekintetében ő volt a csapat legjobbja, sőt a Merkantil Bank Liga egészét tekintve is az élmezőnyhöz tartozott.
Kun Gergely csapatunk egyik játékosáról.
Találós kérdés: vajon kire gondolhatott a költő? Annyit segítünk, hogy
Szabad a gazda?
„Holman Dávid hosszabbított” bővebbenÚjabb öt távozó.
A Honvéd újabb öt távozót jelentett be:
Az utolsó pont két olvasata:
Hosszabbítás, mezszámok, játékpercek, digitális jegy
Sigér Ákos aláírt (via honvedfc.hu) //