Mastodon

Tartalomszolgáltatásunk átmenetileg szünetel

A következő napokat Montenegróban töltjük, mert ha a Kispest után nem lehet utazni, akkor még mindig ott van a válogatott. Laptopot ezúttal sem viszünk, mobilról/tabletról pedig tuti nem fogunk posztolni, ráadásul nem tudunk semmi olyan fontos dolgot elképzelni, ami ne érne rá 21-éig.

Cserébe az elmúlt évek hagyományaihoz (Macedónia, Olaszország) hasonlóan ezúttal is meghirdetjük az olvasói kezdeményezésből kinőtt

legyünk a vendégetek egy sörre🍺

tematikájú akciónkat.

„Tartalomszolgáltatásunk átmenetileg szünetel” bővebben

Hetikispest // 2023.06.11.

A héten nem érintettünk több fontos témát, viszont a napló kedvéért jó, ha meglennének.

06.07. // terjed a pletyka, hogy Szamosi és stábjából, vagyis a fakó edzői közül többen is távozhatnak. (via sport365)

06.09. // a Kispesten kupagyőztes Kovács Nikolasz visszatért, és nem közölt időre aláírt.

06.10. // egy újabb kölcsönjátékosunk, aki állítólag velünk kezdi a felkészülést (ez annyira nem meglepő, azt gondolnánk, hogy az összessel így lesz): Maksym Pukhtieiev. (via nb1.hu)

„Hetikispest // 2023.06.11.” bővebben

Tedd le a tollat! Tedd le a tollat! Tedd le a tollat!

Csillag Péter találkozása a szurkolói valósággal.

Esküszöm, érdeklődve olvasnék egy olyan tanulmányt, amiben azt vizsgálják, hogy a publicisztika műfaja mikor szakad el végleg a valóságtól, és lett belőle a sosem létezett ethoszokhoz szóló sekélyes ódák világa.

Például itt van Csillag Péter NSO-n megjelent anyaga, amibe sokszori nekifutásra is beletört a bicskám. Először az értelmezésébe, aztán a végigolvasásába is. Elképesztő blődliségek sorjáznak benne már az elején, valamint süt róla a téma nem ismerete, miközben a képalkotás során előszeretettel él a túlzás eszközével.

Egyébként ha jól értem, akkor a mezlevetetés szurkolói oldalán értetlenkedik, illetve tartja azt elfogadhatatlannak.

„Tedd le a tollat! Tedd le a tollat! Tedd le a tollat!” bővebben

Gondoltátok volna, hogy a kiesés is a szakmai stáb és a játékosok jó teljesítményét igazolja?

Tegnap lehetett a nyilatkozós nap Kispesten, amikor bemutatták a sajtónak Pinezits Mátét, az új edzőt. Pinezits természetesen mindenhol elmondta ugyanazt, néhol még a szófordulatai is visszaköszöntek a Honvéd hivatalos oldalán megjelent székfoglalójából. Igazából, ha egyet olvastál, akkor mindet olvastad. (csakfoci, nb1.hu, m4sport, sportal, rangadó/24, MTI/Origo, az einstandolt lapot nem hivatkozzuk az oldalon)

Decemberben ugyanez lement Kun Gergellyel. Akkor is bőven elég volt egyet átfutni, és az az egy tényleg bármelyik lehetett. Szóval vagy nagyon fantáziátlan arcokat választanak pozíciókra Kispesten, vagy nagyon ki van centizve előre, hogy mit mondhatnak egy-egy ilyen interjú során.

„Gondoltátok volna, hogy a kiesés is a szakmai stáb és a játékosok jó teljesítményét igazolja?” bővebben

Ilyen ország márpedig nincs vol. k*rvasok

Soha nem volt ilyen drága az ingyenebéd.

Azt írja az összes, izé, nevezzük jobb híján felületnek, hogy a szemét RTL-nek hála, a magyar emberek fogják fizetni a Bajnokok Ligája-meccsek jogdíját! Az izék közül is az egyik legizébb még ennél is tovább megy, idézem a címsorát:

Így fizetteti meg a magyar emberekkel az RTL Klub a Bajnokok Ligájára elszórt milliárdokat

az, bzmg, Origo, mi más lenne?
„Ilyen ország márpedig nincs vol. k*rvasok” bővebben