Mastodon

A poszt, ami annyira aktuális, mint Docherty díszpolgárrá avatása Kispesten

Ilyen időket élünk, két nappal szülinap után érkezik az aktualitásátvesztett poszt.

Utószülinap, ’vember 6, berkaperkelt, miazmás helyett skizofrén 14. évi évforduló. Egyrészt hatalmas dolog ez nekünk, ki hitte volna 2010-ben ezt, amikor elindult a show, aztán 3 nap múlva hegesztettem is az első posztot izgulva az otthoni íróasztalnál, hogy hogy fogadják majd ezt az olvasók, érdekel egyáltalán majd valakit? Másrészt mióta legutóbb posztoltam, mi történt itt? A kerítéses kretének helyett jött az új ignorant boss, vele együtt egy új lerakat gyagyás tódi, rám pedig örökre ráég a „megtisztulás” koncepciója, pedig, eskü, ma is tartom, hogy akkor igazam volt, csak a sok sülthülye vezetőnk élni sem tud az adódó esélyekkel…

„A poszt, ami annyira aktuális, mint Docherty díszpolgárrá avatása Kispesten” bővebben

Nem tőlem tudjátok, de a Kisvárda–Honvédot

áttették hétfő este nyolcra – derül ki az MLSZ adatbankjából.

A meccsnek ünnepléssel együtt is tízkor vége, ha valaki odalép neki, és lenyomja egy hólyaggal, akkor éjjel egyre kényelmesen a Bozsiknál lehet.

Minden elemében csodálatos túra lesz. Ne feledjük:

november 25., hétfő 20:00 Kisvárda–Honvéd @ Kisvárda

„Nem tőlem tudjátok, de a Kisvárda–Honvédot” bővebben

Napikispest 2024/11/05

„Napikispest 2024/11/05” bővebben

Kijártuk az általánost: tizennégy éves a Csakblog

A valahogy mindig lesz reményében.

Baszki, ezt tényleg nem gondoltam volna. Egy hobbinak indult, aztán mi lett belőle.

Ezt a posztot például még tegnap írjuk mert így fér bele a heti tervbe. A születésnap hétfőn van, azonban ott a vezető anyag nyilván a Honvéd–Szeged utáni osztályozókönyves poszt kell legyen, viszont arra nincs kapacitás, hogy ugyanakkor még egy szülinapit is összekaparjunk. Tehát most vasárnap reggel kilenc magassága van. Nyolckor ment ki a Szeged elleni beharangozó, amit még szombaton írtunk, mert oda belefért a legújabb Hétvégi Kötekedő podcast adásnaplója mellé. A péntek a csütörtöki Paks volt.

Viszont azzal, hogy tegnap írjuk ezt a posztot, egy valódi terminátori pillanatot okoz, mert az olvasó már tudja, hogy sikerült a megírás, vagy sem. Konkrétan most (szombat reggel) egyetlen gondolatunk sincs arra, mi legyen akár a következő bekezdésben. Egyetlen dolog tuti, a korábbi szülinapi posztokat még a hét közben összegyűjtöttük egy listába, és azt beszúrjuk ide, a végére. Illetve beszúrtuk, mert ez tegnap történik.

„Kijártuk az általánost: tizennégy éves a Csakblog” bővebben

Laczkó újabb rekordja: NB II. utolsó hely

Honvéd–Szeged 1–1

Egy edzőjét vesztett Szeged ellen sikerült egy pontot szerezni otthon, mert, és ugye, Laczkó megmondta, az egyéni hibák, egész héten erre készültünk, megyünk tovább, köszönjük a szurkolóknak, győzni kell, jövő héten. Baszódj meg, de tényleg.

Mi kell ahhoz, hogy egy Laczkó szintű idióta felfogja, ennek vége? Vagy valójában Laczkó nem is idióta, hanem csak egyszerűen gonosz, és szándékosan akar kicseszni velünk? Mekkora duplacsavar lenne.

„Laczkó újabb rekordja: NB II. utolsó hely” bővebben