Mastodon

Nem rossz ez a sorsolás

NB II., 2025/26

  • A Videotonnal kezdünk Videotonban,
  • augusztusban egymás után letudjuk idegenben Szentlőrincet és Ajkát,
  • október 19. és március 1. között nem hagyjuk el Budapestet, vagyis megúsztuk a téli túrákat a halál faszára,
  • március 1-től két hónapon át minden második hétvége vidék,
  • Szeged megint majdnem a szülinapomra esik. Tavaly egy bentmaradást ígért rá a mester, most azonban egy feljutást akarok kifacsarni tőle. Hátha ezt betartja.
  • a Vasassal megint a végén játszunk, azonban ezúttal tavasszal lesz a hazai.
„Nem rossz ez a sorsolás” bővebben

Párnapikispest 2025/01/22

Edzőmeccs, fiatalok, sorsolás, klubkommunikáció

_edzőmeccs

Szombaton zárt kapus edzőmeccset játszottunk a Slovan kettővel, és nyertünk 3-0-ra. Feczkó mester rangján kezelte a történetet, és arra használta, hogy megismerkedjen pár játékossal a fakóból/U19-ből/U17-ből. (A meccs előtt elvileg a fakó is edzőmeccset játszott a SZAC ellen, azonban erről nulla hírt méltóztatott közölni a klubhonlap, viszont kikerült egy videó, ami szerint aznap Honvéd II-Slovan U19-et rendeztek. Nem értjük, de már megszoktuk, hogy a klub saját kommunikációjának sem hihetünk.)

  1. félidő: Rácz – Bakó Dávid (19, fakó), Pauljevic, Gincsai Zoltán (20, fakó), Csontos (debütált), Hangya – Keresztes (20, nagycsapat), Somogyi Ádám (17, U19/fakó/nagycsapat) , Pintér Máté (19, fakó) – Simon Benedek (18, nagycsapat), Medgyes
  2. félidő: Tujvel – Szabó Ákos (17, U19/fakó), Ene, Pekár – Bévárdi, Szamosi Ádám (18, fakó/nagycsapat), Sigér, Petrók Viktor (16, U17/19/fakó) – Hancz Dominik (18, U19/fakó), Farkas Balázs, Ihrig-Farkas
„Párnapikispest 2025/01/22” bővebben

Napikispest 2025/01/17

Jubileum, agyfasz, hétfő

minijubileum // a Hemingway-korszak utáni edzőmeccsek sorában a Kozármisleny elleni volt az 50. zárt kapus. Mindegy ki a tulaj, mindegy ki a főnök, mindegy ki a sportigazgató, mindegy ki az edző, mindegy hol rendezik, mindegy mit ígértek, a Honvéd zárt kapukkal rendezi a hazai edzőmeccseit. Vö.: mindenki le van szarva.

agyfasz // természetesen a szombati Slovan Bratislava II. (kettő!) elleni meccs is zárt kapus lesz, azonban kommentátorral közvetítik a klub Youtube-csatornáján. Mivan?

„Napikispest 2025/01/17” bővebben

Nem véletlenül nincs két napja anyag a honvedfc.hu-n

Nincs aki megírja.

Ugyan a Honvéd nem jelentette be (mostanában az ilyesmi amúgy sem divat felénk), azonban a klubinformációs oldalról kiderül, hogy távozott a klub sajtófőnöke, Rác Benedek, valamint a Bozsik háziasszonya és a klub PR-osa Varga Zsóka, illetve harmadikként a marketingosztály egyszemélyi állománya.

Sokszor mentünk neki a klub kommunikációjának, és így közvetve-közvetlenül Benedeknek, azonban – és remélem ezt ő is így gondolja – soha nem a személyének szóltak az üzeneteink, hanem az általunk elképzelt klubethosz és a valóság között feszülő sokszor kibékíthetetlen ellentét apropóján. Sőt, apropóin. Kismillió apropóin. Benedek egy jó képességű újságíró, akivel jól lehetett együtt dolgozni. Az pedig külön ritkaság, hogy egy klub írni tudó sajtóst alkalmazzon. Kösz, Benedek az elmúlt hat évet!

A csákvári jegyekről természetesen nem tudunk semmit. Ennek a posztnak az írásakor szerda 17 óra van, és ha lesz jegyárusítás holnap a Futball házban, akkor azt lehet, be kéne jelenteni. Persze ahhoz kellene egy sajtós, aki megírja, illetve jegyek, amit valaki intézett.

A bénán kommunikáljunkból a tulajdonosváltás után most az lett, hogy jelenleg képtelenek kommunikálni. Taps.

„Nem véletlenül nincs két napja anyag a honvedfc.hu-n” bővebben