Mastodon

Úgy néz ki bemondjuk lúzerfronton a rekontrát a Diósgyőrnek

DiósgyőrHonvéd
kapj új stadiont
legyen olyan miniszter a szurkolód, aki egyben nyíltan szorít a Fradinak is
Varga

CR2
igazolj országos tévétől Nagynevű Médiaszakembert
Világi

Azurák
nevezd ki Bódogot edzőnek
nevezz ki sportigazgatót, beszélj Új Koncepcióról
válts edzőt, az utód lehet ideiglenes is
mégsem jó, válts megint edzőt
maradj bent egyszer az utolsó egy-két fordulóban
maradj bent Horváth Ferivel
válts megint edzőt idény közben
maradj bent az utolsó fordulóban
nevezz meg nagy célokat, igazolj hozzá egy csapatot, a régieket pedig küldd el
válts edzőt pár fordulóval az őszi idény vége előtt, majd kapj vele először egy, majd öt gólt
Geri Geri

Klafuric
télen válts tulajdonost, az sem baj, ha látványosan stróman lesz belőle
cseréld le újra a sportigazgatót, mert cél a bentmaradás
jöhet a harmadik edző, hogy tavaszra ő építhessen teljesen új csapatot tömegesen igazolt külföldiekből
Zekic
legyen egy apró jó sorozatod, hogy reménykedjenek a szurkolók, majd ess ki a másodosztályba

További szakirodalomnak ajánljuk diósgyőri barátunk, Ádipapa alig kétéves, azonban még mindig aktuális írását innen, a blogról.

„Úgy néz ki bemondjuk lúzerfronton a rekontrát a Diósgyőrnek” bővebben

Ünnepelhetnénk újra november 7-ét, ehhez mindössze néhányaknak le kéne mondani a Honvédról és a Honvédnál

Paks – Honvéd 5-0

Az elmúlt húsz évben ez volt mindössze a harmadik legalább ötgólos vereségünk:

  • 2005.12.03. Debrecen-Honvéd 6-1, Dolcetti
  • 2006.04.22. Újpest-Honvéd 7-0, Dolcetti
  • 2022.11.06. Paks-Honvéd 5-0, Klafuric

Már az is ritka, hogy egyáltalán öt gólt kapjunk, ami Patrascu (2002.09.20., Honvéd-MTK 3-5) óta mindössze nyolcszor fordult elő velünk, és ebből háromszor is az elmúlt két évben:

  • 2020.03.14. Honvéd-Kisvárda 1-5 @ Fáy, Sannino
  • 2021.11.05. Debrecen-Honvéd 5-3
  • 2022.11.06. Paks-Honvéd 5-0, Klafuric
„Ünnepelhetnénk újra november 7-ét, ehhez mindössze néhányaknak le kéne mondani a Honvédról és a Honvédnál” bővebben

A halászlét már elvették tőlünk, viszont az enbéegyet nem kéne adnunk

Paks – Honvéd @ Paks, 18h, v: Berke

Volt idő, amikor Paks a halászléről szólt. Mármint sokszor a halászléről is, és néha kifejezetten arról. Éveken át nyúztuk a középmezőnyt, se előre, se hátra, a Paks dettó, tombolt a kilátástalanság, a vége emlékeink szerint általában döntetlen. A Paks volt az a meccs, amit le kell tudni, akár előre be lehet írni nekünk egy győzelmet és egy vagy két döntetlent. Szerencsére azonban halászlé.

Aztán ahogy a középmezőny kilátástalanságát, úgy a halászlét is elvették tőlünk. Először a KömlődPaks-árok épült ki, miután többévnyi próbálkozás alapján is nehéz eldönteni, hogy melyik halászcsárda az inkább jobb, majd jött egy szegedi hazai kupameccs, pont a Paks ellen, amikor, nincs rá jobb szó, a Régi hídhoz nevű vendéglőben olyan szinten verték bucira az egész hatos út mentét halászlében, hogy azóta teljesen érdektelenné váltak a paksi túrák.

„A halászlét már elvették tőlünk, viszont az enbéegyet nem kéne adnunk” bővebben

Tucat

Tizenkét évesek lettünk. Ma.

Egészen durva belegondolni, hogy ha egy gyerek az első bejegyzésünk idején iratkozott be az iskolába, akkor mostanság érettségizik. Tizenkét éve még olvasni sem tudott, most pedig egyetemre mehet, alkoholt vásárolhat, közügyekről dönthet – vagyis felnőtt lett.

És talán mi is felnőttünk közben kicsit.

„Tucat” bővebben

Zártkaput kaptunk, azonban

A FEB a ZTE–Bp.Honvéd mérkőzéssel kapcsolatban a Budapest Honvédot a rend megzavarásával kapcsolatos szurkolói cselekményekért (megbotránkoztató kifejezés bekiabálása, rasszista magatartás) pénzbüntetés megfizetésére kötelezi, továbbá elrendeli a sportszervezet NB I-es bajnokságban résztvevő csapata számára 1 soron következő hazai bajnoki mérkőzés zárt sportlétesítményben történő megrendezését. A zártkapus mérkőzés elrendelését az indokolja, hogy a FEB a sportszervezettel szemben szurkolóinak rasszista megnyilvánulása miatt ebben a bajnoki évben már hozott jogerős határozatot.

via MLSZ fegyelmi bizottság

azonban gondolom fellebbezünk, talán halasztó hatályú, és talán mire döntenek, addigra lepörög a Vasas és a Fradi, szóval ha kis mázlink van, akkor jövőre lép majd életbe a Kisvárda ellen (február 4-i hétvége), amit egyelőre ki tudja hol játszunk majd.

frissítés // a határozat még nem jogerős, vagyis ha lesz zártkapu, az legfeljebb jövőre – áll a Honvéd közleményében.

„Zártkaput kaptunk, azonban” bővebben