Napok óta lehetett hallani, hogy a 18 éves Nyers Ádám az MTK-ba igazolhat. Ma hivatalosan is bejelentették, hogy négy évre írt alá. Abszurd esetben akár már a második fordulóban egy Kerezsi–Átrok-Nyers támadóhármassal is felállhatnak a kékek ellenünk.
Az MTK azt írja, hogy négy évet írtak alá, a Kispest pedig azt, hogy bár a szerződése jövőre járt volna le, és a klub szerette volna megtartani, a játékos mégis távozni akart.
„Semmi különös: megint egy komoly potenciállal bíró játékosunk igazolt fiatalon az MTK-hoz” bővebben