Mastodon

Napikispest 2020.06.30.

Hivatalos bejelentésekkel frissítve!

frissítések az NS tegnapi névsorához //

innen pedig színtiszta kombinálás következik //

  • korábban hallani lehetett arról, hogy a Siófok (is?) fiókcsapatunk lesz az NB II-ben. Ez megtörtént, a klub oldala is megerősítette.
  • a mindenféle pletykák arról szóltak, hogy Pisont, aki az elmúlt években az NB III-ban a fiatalok mellett volt, jövőre Siófokra kerül, és a siófoki edző, Gál István – aki a szintén németes vonalat viszi – lesz a korábban belebegtetett Oenning segédedzője Kispesten.
  • a siófoki kapcsolat bejött, Bódog szabadon igazolható, Pisontról egyelőre nincs hír, hogy megerősítenénk a padon, vagyis van pár napunk uborkaszezonosat játszani, és mindenfélét, valamint annak ellenkezőjét is összekombinálni.
„Napikispest 2020.06.30.” bővebben

Napikispest 2020.06.29.

A print Nemzeti Sport két hasábban egészen sok nevet sorol fel lehetőségként, távozóként, érkezőként //

  • július 13-án kezdjük a felkészülést (közben a Siófok július 11-én a kupagyőztes otthonában játszik felkészülési meccset);
  • Bódog Tamás edzőjelölt, lejár a szerződése Kisvárdán, állítólag már tárgyaltunk is vele;
  • Márton Gábor edzőjelölt, lejár a szerződése a Zeténél, de rá kevés az esély;
  • Pisont és Dajka is folytathatja akár;
  • Niba távozik;
  • Levkovich távozik;
  • Kukoc távozik;
  • George távozik; (már be is jelentette a Honvéd oldalán)
  • Ikenne-King visszatér az MTK-hoz;
  • Lanzafame távozni szeretne;
  • Zsótér (Újpest) érkezik;
  • Litausztki (Újpest) érkezhet;
  • Futács (Videoton) érkezhet;
  • Tamás Krisztián (Videoton, legutóbb Zeténél kölcsönben) érkezhet;
  • Bobál Gergely (ZTE) szóba került.
„Napikispest 2020.06.29.” bővebben

Napikispest 2020.06.22.

  • nagyobb interjú Lovriccsal az NSO-n // véletlenül senki sem játszhat 200 meccset a Kispestben.
  • az eddigiek listája //
    • Bozsik, Puskás, Kozma, Nemes, Tichy, Pál, Bányai, Gyimesi, Varga Kacsa, Bodonyi, Nagy Anti, Komora, Kocsis Lajos, Lukács, Pintér, Gujdár, Marosi, Plókai, Dajka, Garaba, Budai II., Babolcsay, Rákóczi, Hidi, Mészáros József, Olajkár I. – és 199-cel következik Lovric.
    • érdekesség, hogy a 27 játékosból mindössze Mészáros (a Fradival igen), Olajkár, Marosi, Kocsis, Komora és Nemes nem lett bajnok.

Napikispest 2020.06.21.

  • változnak az idények, változnak az igények //
    • 1993.06.19. // 30. forduló, Diósgyőr-Kispest 1-5, bajnok a Kispest.
    • 1998.06.20. // A tiszakécskei Szabó Tamás lett a KHFC ügyvezetője, miközben megtartotta a kécskei pozícióját is. A tervek szerint a két klub szorosan együtt fog működni. (via ADT/NS)
    • 2003.06.20. // „Az MLL (Magyar Labdarúgóliga) honlapján közzétett állásfoglalás szerint nincs olyan sportvállalkozás, amelynek nevezése jelenlegi formájában fogadható lenne. (…) Ráadásul a Siófoknak, valamint az NB I legjobb kiesőjeként nevező Kispest-Honvédnak tetemes az előző szezonról hozott, ki nem fizetett szállítói tartozása.” (via ADT/NS)
    • 2006.06.20. // „Jelen állás szerint tíz csapat indulhat az NB I-ben, az Újpest, a Fehérvár, a Ferencváros, a Diósgyőr, a Sopron és a Honvéd nem kapott egyelőre rajtengedélyt. Az MLSZ-elnöke, Kisteleki István szerint teljesen szabályos a döntés.” (via ADT/NS)
    • 2011.06.20. // Botis egy évet hosszabbított.
    • 2016.06.20. // Póti Krisztián továbbra is a Honvéddal készül.
    • 2020.06.20. // 31. forduló, Felcsút-Paks 3-1, matematikailag is bennmaradt a Kispest.

címlapkép: ADT/NS, 2016.06.21.

Tegnapikispest 2020.06.19.

  • Nagy Geri // egy plusz opció évet hosszabbított. (via honvedfc)
  • mindenféle pletykák //
    • hogy Zsótér állítólag már aláírt,
    • hogy Kesztyűs is marad, és már rég aláírt,
    • hogy Otigba (27 éves) iránt érdeklődünk (nem meglepő, hiszen Otigba hosszan sérült volt),
    • esetleg a Videotonnal szakító Vinícius (30 éves) (de ez már tényleg akkora találgatás, ami valószínűleg a sérülésének szól).

Ellenben nem lennénk meglepődve, ha Rossi, a válogatott érdekeit szem előtt tartva, helyet keresne az esetleg számításba vehető játékosoknak, és Otigba, illetve Vinícius bőven beleesik a kategóriába. Innen már csak egy lépés összekombinálni a kiöregedő védelmünket a hirtelen felszabaduló belsővédőkkel.

Az első perces véleményem a belsővédős pletykákról, hogy legyenek akármilyen jó játékosok (azok), én egyikükből se nézem ki, hogy akkora karakter lenne, mint Iván, vagy Kambi. Bár az is igaz, a franc se gondolta volna, hogy Batik ilyen gyorsan képes lesz belesimulni a közegbe.