Mastodon

A nehezen indokolható edzőváltások c. sorozatunkból

A pletykák szerint nem Feczkóval vágunk neki az NB I-nek.

Fórizs nem véletlenül ment be a tévébe. Mondjuk általában eleve akkor szokott előkerülni, amikor némi siker van a klubnál, és ha már ilyenkor előkerül, gyorsan a dolgok élére áll. Megmondtam, elterveztük, miazmás – személyes sikere. Ugyebár.

Szegeden, a meccs után az M4 Sport riportere megkérdezte Feczkót a jövőjéről, aki erre azt mondta, hogy a feljutással automatikusan meghosszabbodik a szerződése, és többet nem tud mondani.

Mindeközben az nb1.hu múlt héten azt írta, hogy Feczkót állítólag megkereste a Diósgyőr.

Ennyi az előtörténet.

„A nehezen indokolható edzőváltások c. sorozatunkból” bővebben

Húsz perc semmire sem elég, pláne amikor minden összeesküszik ellenünk, ráadásul, mert miért ne?, Fórizzsal is súlyosbítjuk a saját helyzetünket

Kispest–Kozármisleny 1-2

Az első húsz perc kifejezetten tetszett. Volt tempója, voltak helyzeteink, egész jól játszottunk. Még meg is jegyeztem a mellettem állónak, hogy ez jó, ez tetszik.

Aztán mintha nem is lett volna, úgy tűnt el. Fokozatosan, bár sebesen, és hirtelen azt vettük észre, hogy unatkozunk, hogy ez megint kevés.

És ahogy kell, mivel mi ismét nem lőttük meg a gólunkat, előbb jött a szokásos hatalmas Tujvel-védés, majd a semmiből kaptunk egyet (megpattant). Hiába egyenlítettünk, és hiába hittem el ekkor, hogy megfordíthatjuk, hamar jött a hideg zuhany, és a második (ez is megpattant).

„Húsz perc semmire sem elég, pláne amikor minden összeesküszik ellenünk, ráadásul, mert miért ne?, Fórizzsal is súlyosbítjuk a saját helyzetünket” bővebben

Új város, új stadion, új bíró, újhold

Karcag–Kispest @ Karcag, vasárnap 14:00

Karcaggal valószínűleg évekre előre kipipálhatjuk az új településen játszott bajnoki meccsek statisztikánkat. Annak igen nagy a valószínűsége, hogy jövőre az NB I-ben szerepelünk, és arrafelé nagyon nem szoktak feltűnni új városok (vagy falvak), vagy ha mégis, akkor annak az NB II-ből kell feljutnia, ott viszont három kellemetlen évet töltöttünk, ami pedig azt jelenti, hogy egy jelenlegi NB III-as klubnak kellene eljutnia jóval magasabbra, és akkor talán. Szóval Karcag egy ideig valószínűleg az utolsó új hely lesz.

„Új város, új stadion, új bíró, újhold” bővebben

Feczkó három, Pinte két meccs, felfüggesztett szektorbezárás a kupában

Ha egy üzlet beindul a fegyelmi bizottságnál.

Pinte Patrik (Budapest Honvéd FC) 2 soron következő férfi felnőtt nagypályás bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott.

Feczkó Tamás (Budapest Honvéd FC) sportszakember a mérkőzéssel kapcsolatos sportszakemberi tevékenységtől 3 soron következő férfi felnőtt nagypályás bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott.

A FEB a Budapest Honvéd FC-t a DVTK elleni mérkőzéssel kapcsolatban szurkolóinak megbotránkoztató és rasszista kifejezések bekiabálásai miatt pénzbüntetés megfizetésére kötelezi, továbbá 1 soron következő hazai férfi felnőtt nagypályás Magyar Kupa-mérkőzésre szóló szektorbezárással bünteti. A FEB a szektorbezárás büntetés végrehajtását 1 évre felfüggeszti.

via MLSZ feb
„Feczkó három, Pinte két meccs, felfüggesztett szektorbezárás a kupában” bővebben

Keményen megsorozott minket a fegyelmi bizottság

Egyelőre egy szektorbezárásnál és egy komoly eltiltásnál tartunk, azonban valószínűleg még nincs vége.

  • a kanyar háromnegyedét érintő zártkaput kaptunk a Kozármisleny elleni hazaira,
  • Kállait négy meccsre tiltották el,
  • eljárás indult Pinte és
  • eljárás indult Feczkó ellen,
  • valamint vizsgálják a Kispest–Diósgyőr kupameccset is.

(via MLSZ feb)

„Keményen megsorozott minket a fegyelmi bizottság” bővebben