volt, amikor B. Tóth László és D. Nagy Lajos duettet énekelt a Pop-Tari-Top: Sikerlista ’88 válogatáslemezre Jó reggelt, Magyarország címmel. Mutatjuk:
A magyar poptörténet méltán elfeledett pillanata
Honvéd – BVSC @ Bozsik, 17h
Mastodon
mert célunk csak egy van
Honvéd – BVSC @ Bozsik, 17h
volt, amikor B. Tóth László és D. Nagy Lajos duettet énekelt a Pop-Tari-Top: Sikerlista ’88 válogatáslemezre Jó reggelt, Magyarország címmel. Mutatjuk:
Most tényleg nem tudjuk, mit csináljunk: írjuk ki hatalmas betűkkel a főoldalra, hogy {valószínűleg} külföldről finanszírozott oldal vagyunk, pusztán mert fogalmunk sincs a hozzánk beérkező mikroadományok nagy részének az illetőségi helyéről, és valójában nem is érdekel minket?
A szélesen vett magyar fociról írunk, márpedig a magyar foci mostanában a politikum (állampárt) játszótere lett, tehát könnyedén ránk lehet sütni, hogy külföldről finanszírozott (zug)lapként a messzemenőkig demokratikus és sportszerű magyar választásokat akarjuk a választói akarat eltérítésével befolyásolni. Természetesen mi más, mint idegen érdekek szolgálatában. És tesszük mindezt azzal, hogy leírjuk esetleg valamiről, ha visszás, pofátlan, sunyi, esetleg egyenesen sz*r, netán Orbán Viktor. Valamiért nem tudjuk elfogadni a tételt, hogy a magyar fociban alapból minden tökéletes, kivéve ami mégsem. Viszont ha szóvá mered tenni, akkor te nem kritikát fogalmazol meg, hanem politikai támadást indítasz (ide is jöhet végtelenítve az idegen érdekek szolgálatában tematikájú mantra).
Egyébént köszönjük a novemberben összedobott 77 €-nyi támogatást.
Próbáljuk nem a kormány megdöntésére fordítani.
„Üvegzseb #2023/11” bővebbenOsztályozókönyv, évforduló, személyes top3, bunda
#2023/11/26 Gyirmót-Honvéd 1-1
#2023/11/26 Azerbajdzsánban lőtt nagy gólt Kadiri. #hovasz*rjak
#2023/11/27 Tíz éve költöztünk át hivatalosan a már általunk üzemeltetett taccs.hu doménre, vagyis tíz éves a csak.taccs.hu.
Vannak ugye a dolgok, képzetek, amik meghatározzák a személyiségünket, világlátásunkat, és úgy általában minket. Másokhoz hasonlóan, nálam is létezik néhány sarokpont, mindennek az origója, ahonnan eredeztetni tudom magamat, és Bozsik, valamint amit Bozsik képviselt, és igen, ebbe beletartozik a kommunista parlamentbe beültetett Bozsik is, szóval nekem Bozsik, illetve a Bozsikhoz társított képzeteim* mindenképp a fontosabbak között helyezkednek el.
*_ Bozsik nagyon ritkán szólalt meg nyilvánosan, így szinte bármit, és tényleg bármit hozzá lehet társítani, tetszőleges szintig fokozhatom a magamban kialakított pozitív karakterképét. A személyes Bozsik-kultuszom mellé egyedül Mayer Béla alakja volt képes felnőni, de róla kicsit később.
„Bozsik #98” bővebbenGyirmót – Honvéd 1-1
A Honvéd oldaláról kellett megtudnia az érdeklődő lakosságnak, hogy mi, vagyis a Honvéd élcsapat vagyunk! A forduló előtt a Gyirmót 21 ponttal a hetedik volt a tizennyolc csapatos mezőnyben, mi pedig két ponttal lemaradva a tizedikek. A két csapat rangadója (ha két élcsapat találkozik, akkor azt nyugodtan nevezhetjük rangadónak) után a különbség maradt két pont, a Gyirmót maradt hetedik, mi viszont visszaestünk a tizenegyedik helyre. Vagyis keményen tartjuk az élcsapat státuszt! Tizenöt ponttal lemaradva a feljutó helyektől, viszont öttel előzve a kiesőket.
