Mastodon

Az idény első osztályozókönyvét kényelmesen húzta be a bravúrokat bemutató Dúzs

Osztályozókönyv @ Csákvár – Bp. Honvéd 1-2

A mérkőzés osztályzata (1-5)2,76
Helyezés idény végén (1-18, várakozás)2,43

A mérkőzést közepesnek értékeltétek, egy egyelőre fogalmunk sincs, hogy ez mit jelent. Majd ha látunk még meccset, és lesz hozzá pár osztályzat, akkor talán merünk bármifélét mondani.

A tavaly Hangulat-o-meternek nevezett helyezésre tippelésnél 2,43-at mondtatok most a végére, ami esetünkben inkább feljutót jelent, mint sem, viszont bajnokot egyértelműen nem.

„Az idény első osztályozókönyvét kényelmesen húzta be a bravúrokat bemutató Dúzs” bővebben

🐈 Eldurvult 🧶 az 🐾 értelmetlen 🐈‍⬛ cicaharc 🐱

A Honvéd oldalán egy egészen meglepő anyag jelent meg tegnap „A durvaság nem pálya” címmel. Benne a klub szóvá tette a csákváriak durvaságait, videós bizonyítékot villantott, miközben arra hivatkozott, hogy hét U21-es válogatott játékosa, és több fiatal tehetsége van, akiknek egy sérülés akár ketté is törheti a pályafutását. Jó lenne, ha a bírók jobban figyelnének, és védenék a játékosokat! A videót természetesen elküldték az MLSZ-nek is.

Miközben próbálja erős kiállásnak eladni magát, pár apróságon azért nagyvonalúan átlépett a Honvéd:

  • a meccsen valóban nyolc sárga villant, azonban ebből négyet mi kaptunk, és csak Dúzs időhúzásért,
  • valóban hét U21-es válogatott van a keretünkben, azonban Horváth Milán a padon talán nem volt komoly veszélyben,
  • és a többi.
„🐈 Eldurvult 🧶 az 🐾 értelmetlen 🐈‍⬛ cicaharc 🐱” bővebben

Hanacsek egyedül azt nem magyarázta el, Iványi nálunk hogyan sűrűsödhetett be ennyire a végére?

Az rendben, hogy elismerték, Iványi és Vad II rendesen benne volt a kiesésünkben azzal, hogy a bajnokság utolsó meccsének 85. percében képtelenek voltak tisztességesen meghozni egy ítéletet, azonban odáig már nem jutott el Hanacsek, hogy elmondja, melyik további ítéleteket tartják hasonlóan súlyosnak az idényből. Még a végén valaki összevetné a jegyzőkönyvekben szereplő bírók neveivel.

A másik, amit Hanacsek nem magyarázott el, hogy ha már ők felelnek a bíróküldésért, akkor hogy a rákba fordulhat elő olyan abszurd sűrűsödés, mint Iványi és a Honvéd? Különösen a bajnokság utolsó körében.

Az rendben, hogy Iványit végre eltakarították a nyáron, elég meccs száradt már a lelkén, nekünk például legalább egy kupadöntő és egy kiesés, viszont magáról az eltávolításról semmiféle közleményt nem adtak ki, így továbbra is áll a szurkolók körében általános vélekedés: egy összezáró csaló banda az egész bírói kar.

Ugyanitt: a küldésekért felelős ember ki volt? Hogy jöhetett ki ennyi Iványi egymás után?

„Hanacsek egyedül azt nem magyarázta el, Iványi nálunk hogyan sűrűsödhetett be ennyire a végére?” bővebben

Craiova negyedik születésnapján előbújt a külügyminiszterből a Honvéd-szurkoló

A Facebookon jelentkezett be egy képpel a valódi szurkolókról:

„Craiova negyedik születésnapján előbújt a külügyminiszterből a Honvéd-szurkoló” bővebben

Hanacsek elismerte, hogy a VAR, Iványi és Vad II aktív részese volt a Honvéd kiesésének

És tudjátok mi a következmény, hogy ilyen csúnyán belenyúltak a bajnokság sorrendjébe, hogy szinte csődbe vittek egy klubot (miközben az egy egészen másik síkon eleve megérdemelte a büntetését)?

Sok álmatlan éjszakát okozott a játékvezetőknek!

Hanacsek Attila

Elképzelem, ahogy Vad II állatlanul, izzadtságban úszva forgolódik az ágyában. Ahogy a hóhérok szoktak általában: „b*sszameg, ma is megöltem egy embert”. Ha Vad II 2012-ben, az Európa-bajnokságon simán kiejtette Ukrajnát, akkor vajon mennyire fájhat a kis lelkének utólag, hogy a Honvédot is kicsinálta az NB I-ből? Nyugalom most is ott ült a drága a ZTE-Kisvárdán a konténerben, ahelyett, hogy magába nézett volna, és szögre akasztja a sípot.

A másik férget, a tavaly 33 meccsen is foglalkoztatott Iványit az első fordulóban nem küldték sehova. Mondjuk ez teljesen normális, mert sem a Fradi nem játszott, és nekik 14-szer vezetett tavaly, sem mi, akiknek 12-szer, hiszen idő közben kiejtett minket. És hova máshová küldenék, ahol ekkora szükség van a szakértelmére?

javítás // úgy néz ki Iványi az idényt követően kikerült a VAR-keretből. Nahát! (Természetesen erről hivatalosan nincs semmi hír, hiszen akkor úgy tűnhetne, hogy valaki sokszor hibázott, és ezért felelősségre vonják. Az pedig legyen a sors fintora, hogy Iványi utolsó pályán töltött meccsén is a VAR b*szott ki velünk.)

„Hanacsek elismerte, hogy a VAR, Iványi és Vad II aktív részese volt a Honvéd kiesésének” bővebben